SNJ54F374FK
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
SNJ54F374FK
JLCPCB Part #
C3754480
Package
LCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 1 100MHz 20mA 2ns 2ns 3mA 4.5V~5.5V 54F Series 6.1ns@5V,50pF 8 D-Type Enable Rising Edge Tri-State LCC-20(8.9x8.9) Flip Flops