SNJ54F245W
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
SNJ54F245W
JLCPCB Part #
C5217861
Package
CFP-20
Description
-55℃~+125℃ 110mA 12mA 4.5V~5.5V 48mA 54F 7.5ns@5.5V,50pF 8 Bidirectional Tri-State CFP-20 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS