SNJ54AS244J
MFR.Part #
SNJ54AS244J
JLCPCB Part #
C3753521
Package
DIP-20
Description
-55℃~+125℃ 12mA 4.5V~5.5V 48mA 54mA 8 AS Tri-State Unidirectional DIP-20 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers