SNJ54ACT240J
MFR.Part #
SNJ54ACT240J
JLCPCB Part #
C3756549
Package
CDIP-20
Description
-55℃~+125℃ 2 24mA 24mA 4 4.5V~5.5V 54ACT Tri-State CDIP-20 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS