SN74LVC1G175DRYR
MFR.Part #
SN74LVC1G175DRYR
JLCPCB Part #
C2869236
Package
SON-6(1x1.5)
Description
-40℃~+125℃ 1 1 1.65V~5.5V 10uA 175MHz 32mA 32mA 3pF 5ns@5V,50pF 74LVC Series D-Type Reset Rising Edge SON-6(1x1.5) Flip Flops ROHS