SN74F373NSR
MFR.Part #
SN74F373NSR
JLCPCB Part #
C2675267
Package
SOIC-20-208mil
Description
0℃~+70℃ 24mA 2ns 3mA 3ns 4.5V~5.5V 74F 8 8ns D Latch Tri-State SOIC-20-208mil Latches ROHS