SN74F245NSR
MFR.Part #
SN74F245NSR
JLCPCB Part #
C1848293
Package
SO-20-300mil
Description
0℃~+70℃ 110mA 24mA、64mA 3.8ns@5V,50pF 3mA、15mA 4.5V~5.5V 74F Bidirectional Tri-State SO-20-300mil Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS