SN74F08DE4
MFR.Part #
SN74F08DE4
JLCPCB Part #
C17679441
Package
SOIC-14
Description
0℃~+70℃ 1mA 20mA 2V 4 4.5V~5.5V 5.6ns@5V,50pF 74F Series 800mV AND Gate SOIC-14 Logic Gates ROHS