SN74ACT14PWR
MFR.Part #
SN74ACT14PWR
JLCPCB Part #
C194483
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2V~2.1V 11.5ns@5V,50pF 24mA 24mA 2uA 4.5V~5.5V 500mV~1.4V 6 74ACT Schmitt trigger 噪声抑制功能 TSSOP-14 Inverters ROHS