SN65HVD251DR
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
SN65HVD251DR
JLCPCB Part #
C364894
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 1Mbps 275uA 4.5V~5.5V 65mA CAN Transceiver SOIC-8 CAN Transceivers ROHS