SN64BCT757DW
MFR.Part #
SN64BCT757DW
JLCPCB Part #
C524011
Package
SOIC-20-300mil
Description
-40℃~+85℃ 0.1mA 10mA 4.5V~5.5V 64mA 8 Open Collector Unidirectional SOIC-20-300mil Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS