RFP40N10LE
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RFP40N10LE
Description
-55℃~+175℃ 100V 150W 180nC@10V 200pF 3V 3nF 40A 40mΩ@5V 500pF N-Channel - MOSFETs ROHS