RF1S45N02L
MFR.Part #
RF1S45N02L
JLCPCB Part #
C3278197
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.3nF 20V 22mΩ@5V 250pF 2V 45A 50nC@5V 724pF 90W N-Channel I2PAK(TO-262) MOSFETs