RF1S25N06SM
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
RF1S25N06SM
JLCPCB Part #
C3291191
Package
TO-263AB
Description
1 N-channel 25A 47mΩ 60V N-Channel TO-263AB MOSFETs