REG103FA-2.5KTTT
MFR.Part #
REG103FA-2.5KTTT
JLCPCB Part #
C2860810
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 15V 1mA 2.5V 230mV@(500mA) 33uVrms 500mA 65dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-263-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS