REF200AU/2K5
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
REF200AU/2K5
JLCPCB Part #
C73146
Package
SOIC-8
Description
-25℃~+85℃ 100uA 2 2.5V~40V Constant Current Source ±0.25% ±25ppm/℃ SOIC-8 Current Source / Constant Current Source ROHS