OPA632U/2K5
MFR.Part #
OPA632U/2K5
JLCPCB Part #
C4366226
Description
-40℃~+85℃ 1 100V/us 10V 11uA 11uV/℃ 2.5mV 3V~10V 6.2nV/√Hz@1MHz 74dB SOIC-8 Operational Amplifier