OPA355UA/2K5
MFR.Part #
OPA355UA/2K5
JLCPCB Part #
C2059993
Description
-2.75V~-1.25V、1.25V~2.75V -40℃~+125℃ 1 1pA 2.5V~5.5V 200MHz 2mV 300V/us 3pA 5.5V 5.8nV/√Hz@1MHz 60mA 8.3mA 80dB 80uV/℃ Rail-to-Rail Output SOIC-8 Operational Amplifier ROHS