OPA353UA/2K5
MFR.Part #
OPA353UA/2K5
JLCPCB Part #
C2059922
Description
-40℃~+85℃ 0.5pA 0.5pA 1 2.5mA 2.7V~5.5V 22V/us 3mV 40mA 40uV/℃ 44MHz 5.5V 5nV/√Hz 74dB Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output SOIC-8 Operational Amplifier ROHS