OPA2350UA/2K5
MFR.Part #
OPA2350UA/2K5
JLCPCB Part #
C55904
Description
-40℃~+85℃ 0.5pA 0.5pA 150uV 2 2.5V~5.5V 22V/us 38MHz 4uV/℃ 5.2mA 7nV/√Hz@10kHz 80mA 90dB ESD protection、Built-in compensation、Reverse-phase input protection Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output SOIC-8 Precision Op Amps ROHS