OPA2343UA/2K5
MFR.Part #
OPA2343UA/2K5
JLCPCB Part #
C2871217
Description
-40℃~+85℃ 0.2pA 10pA 2 2.5V~5.5V 25nV/√Hz@1kHz 2mV 3uV/℃ 5.5MHz 5.5V 50mA 6V/us 75dB 850uA Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output SOIC-8 Operational Amplifier ROHS