OPA227UA/2K5
MFR.Part #
OPA227UA/2K5
JLCPCB Part #
C456278
Description
-18V~-2.5V、2.5V~18V -40℃~+85℃ 1 10nA 10nA 138dB 2.3V/us 3.8mA 36V 3nV/√Hz@1kHz 45mA 600nV/℃ 75uV 8MHz ESD protection、Built-in compensation、Reverse-phase input protection SOIC-8 Precision Op Amps ROHS