OPA227U/2K5
MFR.Part #
OPA227U/2K5
JLCPCB Part #
C529303
Package
SOIC-8
Description
-18V~-2.5V、2.5V~18V -40℃~+85℃ 10nA 138dB 2 2.3V/us 2.5nA 3.7mA 36V 3nV/√Hz@1kHz 45mA 600nV/℃ 75uV Built-in compensation SOIC-8 Operational Amplifier ROHS