OPA2228U/2K5
MFR.Part #
OPA2228U/2K5
JLCPCB Part #
C2060817
Description
-18V~-2.5V、2.5V~18V -40℃~+85℃ 10nA 10nA 11V/us 138dB 2 3.8mA 33MHz 36V 3nV/√Hz@1kHz 45mA 600nV/℃ 75uV SOIC-8 Precision Op Amps ROHS