OPA2170AIDR
MFR.Part #
OPA2170AIDR
JLCPCB Part #
C56285
Package
SOIC-8
Description
-18V~-1.35V、1.35V~18V -40℃~+125℃ 1.2MHz 1.8mV 110uA 120dB 15pA 15pA 17mA 19nV/√Hz@1kHz 2 2.7V~36V 2uV/℃ 36V 400V/ms Rail-to-Rail Output SOIC-8 Operational Amplifier ROHS