OPA170AIDRLT
MFR.Part #
OPA170AIDRLT
JLCPCB Part #
C2058346
Package
SOT-553-5
Description
-18V~-1.35V、1.35V~18V -40℃~+125℃ 1 1.2MHz 1.8mV 110uA 120dB 15pA 15pA 17mA 19nV/√Hz@1kHz 2.7V~36V 300nV/℃ 36V 400V/ms Rail-to-Rail Output SOT-553-5 Operational Amplifier ROHS