OPA132U/2K5
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
OPA132U/2K5
JLCPCB Part #
C2861472
Package
SOIC-8
Description
-18V~-2.5V、2.5V~18V -40℃~+85℃ 1 100dB 20V/us 250uV 2pA 2uV/℃ 36V 40mA 4mA 5pA 8MHz 8nV/√Hz@1kHz SOIC-8 FET Input Amplifiers ROHS