MUX36S16IPWR
MFR.Part #
MUX36S16IPWR
JLCPCB Part #
C2673411
Package
TSSOP-28
Description
-18V~-5V、5V~18V、10V~36V -40℃~+125℃ 1 125Ω 13.5pF 16:1 260MHz 63ns 82ns 97ns TSSOP-28 Analog Switches, Multiplexers ROHS