MUX36D08IPW
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
MUX36D08IPW
JLCPCB Part #
C1546794
Package
TSSOP-28
Description
10V~36V 136ns 170Ω 78ns TSSOP-28 Analog Switches, Multiplexers ROHS