MF10CCWM/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
MF10CCWM/NOPB
JLCPCB Part #
C2878426
Package
SOIC-20-300mil
Description
0.2Hz~20kHz 0℃~+70℃ 10mV 2 4 50:1 9V~14V SOIC-20-300mil Switched Capacitor Filters ROHS