LMZM23601V3SILR
MFR.Part #
LMZM23601V3SILR
JLCPCB Part #
C2864948
Package
SMD-10P,3.8x3mm
Description
-40℃~+125℃ 1 1.6mm 1A 28uA 3.3V 3.8mm 3mm 4V~36V 750kHz 79% Buck Short Circuit Protection、Overheat protection、Over Current Protection ±1.5% SMD-10P,3.8x3mm DC-DC Power Modules ROHS