LMZ21701SILT
MFR.Part #
LMZ21701SILT
JLCPCB Part #
C5200648
Package
SMD-8P,3.5x3.5mm
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 17uA 1A 3V~17V 900mV~6V Adjustable Buck Buck SMD-8P,3.5x3.5mm DC-DC Converters ROHS