LMZ21701SILR
MFR.Part #
LMZ21701SILR
JLCPCB Part #
C132602
Package
SMD-8P,3.5x3.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1 1.75mm 17uA 1A 3.5mm 3.5mm 3V~17V 900mV~6V 93% Buck Overheat protection ±2.8% SMD-8P,3.5x3.5mm DC-DC Power Modules ROHS