LMV321M7/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LMV321M7/NOPB
JLCPCB Part #
C2057334
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.7mV 11nA 130uA 1MHz 1V/us 2.7V~5.5V 40mA 46nV/√Hz@1kHz 5.5V 5nA 5uV/℃ 63dB Rail-to-Rail Output SC-70-5 Operational Amplifier ROHS