LMR14206XMKX/NOPB
MFR.Part #
LMR14206XMKX/NOPB
JLCPCB Part #
C48239
Package
SOT-23-6
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1.25MHz 1.35mA 4.5V~42V 600mA 765mV~34V Adjustable Buck Buck Built-in No SOT-23-6 DC-DC Converters ROHS