LM810M3X-4.63/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM810M3X-4.63/NOPB
JLCPCB Part #
C1879976
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 15uA 1V~5.5V 240ms 4.63V Active High No No Push-pull Voltage Monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS