LM4041C12ILP
MFR.Part #
LM4041C12ILP
JLCPCB Part #
C1575611
Package
TO-92-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1.225V 100ppm/℃ 12mA 20uVrms Fixed Parallel ±0.5% TO-92-3 Voltage Reference ROHS