LM4040C25QDBZT
MFR.Part #
LM4040C25QDBZT
JLCPCB Part #
C2156654
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms 45uA 45uA Fixed Parallel ±0.5% SOT-23 Voltage Reference ROHS