LM3S2651-IQC50-A2T
MFR.Part #
LM3S2651-IQC50-A2T
JLCPCB Part #
C3209714
Package
LQFP-100(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 128KB 2.25V~2.75V 32 Bit 32KB 50MHz 53 ARM Cortex-M3 Built-in FLASH LQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS