LM3S1776-IQR50-A0T
MFR.Part #
LM3S1776-IQR50-A0T
JLCPCB Part #
C7296097
Package
LQFP-64(10x10)
Description
10bit 2.25V~2.75V 33 50MHz ARM Cortex-M3 LQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS