LM3S1512-IQC25-A2
MFR.Part #
LM3S1512-IQC25-A2
JLCPCB Part #
C7216565
Package
LQFP-100(14x14)
Description
10bit 2.25V~2.75V 25MHz 58 LQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS