LM3S1150-IBZ50-A2T
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM3S1150-IBZ50-A2T
JLCPCB Part #
C7216561
Package
BGA-108(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 16KB 2.25V~2.75V 32 Bit 50MHz 52 64KB ARM Cortex-M3 Built-in FLASH BGA-108(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS