LM385M3X-2.5
MFR.Part #
LM385M3X-2.5
JLCPCB Part #
C3679833
Package
SOT-23-3
Description
0℃~+70℃@(Ta) 120uVrms 150ppm/℃ 2.5V 20mA Fixed Parallel ±3% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS