LM385BYZ-2.5/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM385BYZ-2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C1575399
Package
TO-92-3
Description
0℃~+70℃@(Ta) 120uVrms 2.5V 20mA 50ppm/℃ Fixed Parallel TO-92-3 Voltage Reference ROHS