LM385AYM-2.5
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM385AYM-2.5
JLCPCB Part #
C3679951
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+70℃ 120uVrms 2.5V 20mA 20ppm/℃ Fixed Parallel ±1.5% SOIC-8 Voltage Reference