LM3671MFX-1.2/NOPB
MFR.Part #
LM3671MFX-1.2/NOPB
JLCPCB Part #
C130903
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2V 16uA 2.7V~5.5V 2MHz 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS