LM285Z-2.5/LFT7
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM285Z-2.5/LFT7
JLCPCB Part #
C1575581
Package
TO-92
Description
-40℃~+85℃ 120uVrms 150ppm/℃ 2.5V 20uA 30mA Fixed Parallel ±0.8% TO-92 Voltage Reference ROHS