JM38510/33001B2A
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
JM38510/33001B2A
JLCPCB Part #
C4472867
Package
LCC-20(8.9x8.9)
Description
-55℃~+125℃ 1mA 2 2.5V~3.4V 20mA 2V 300mV~500mV 4 4.5V~5.5V 5ns@5V,50pF 800mV NAND Gate LCC-20(8.9x8.9) Logic Gates ROHS