HA2-2505-7
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
HA2-2505-7
JLCPCB Part #
C4366358
Package
TO-99-8
Description
-15V~15V 0℃~+75℃ 1 25V/us 2mV 40V 50nA 8uV/℃ 90dB TO-99-8 Operational Amplifier