DIT4192IPW
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
DIT4192IPW
JLCPCB Part #
C2867367
Package
TSSOP-28
Description
-40℃~+85℃ 192kHz 4.5V~5.5V I2S Transceiver TSSOP-28 Audio Interface ICs ROHS